Genialne kolory, świetna ostrość, kadr. Wszystko pasuje idealnie. Pierwsze zachwyca mnie szczególnie, jest takie interesujące.. motyw przyrody jest mi bliski, takie zdjęcia kocham najbardziej. Bardzo dobrze zrobiłaś zakładając tego bloga! :) Pozdrawiam, Am.
Te artystyczne zdjęcia wprawiają mnie w zachwyt! Proszę o więcej!
OdpowiedzUsuńBuuziaki! ;**
Fantusia! ;*
Genialne kolory, świetna ostrość, kadr. Wszystko pasuje idealnie.
OdpowiedzUsuńPierwsze zachwyca mnie szczególnie, jest takie interesujące.. motyw przyrody jest mi bliski, takie zdjęcia kocham najbardziej.
Bardzo dobrze zrobiłaś zakładając tego bloga! :)
Pozdrawiam, Am.
Dlaczego tak malo zdjec z Lichenia pozdrawiam RAK
OdpowiedzUsuń