Piękne zdjęcia. Ujęcia, kolory. Ta głębia. Coś cudownego. Starałam się wybrać jedno, które mi się najbardziej podoba, ale nie dałam rady. Wszystkie są wyjątkowe i naprawdę piękne. Ujęły mnie, naprawdę. <3
Każde z tych zdjęć jest bardzo dobre:) Na 1 utworzył się ładny bokeh. 2, 3 i 4 są interesujące ze względu na kadr. 5, 6 i 7 mają odpowiednią ostrość. ;)
Piękne zdjęcia. Ujęcia, kolory. Ta głębia. Coś cudownego. Starałam się wybrać jedno, które mi się najbardziej podoba, ale nie dałam rady. Wszystkie są wyjątkowe i naprawdę piękne. Ujęły mnie, naprawdę. <3
OdpowiedzUsuńzdjęcie nr 4 i 6 bardzo ciekawe :D
OdpowiedzUsuńZosik .
Każde z tych zdjęć jest bardzo dobre:)
OdpowiedzUsuńNa 1 utworzył się ładny bokeh.
2, 3 i 4 są interesujące ze względu na kadr.
5, 6 i 7 mają odpowiednią ostrość. ;)
Niby nic. Niby normalny obraz przyrody, jednak pod Twoją postacią podoba mi się najbardziej! ;)
OdpowiedzUsuńBuziaczki ;*
Pierwsze i trzecie moje ulubione nie właściwie każde twoje ujęcie kocham.
OdpowiedzUsuńMasz wielki talent ♥.♥
Jullcia
tutaj najbardziej podoba mi sie ostatnie :) fajny moment uchwyciłaś :* poprosze zdjęcie tęczy i nieba w czasie burzy oraz pełne gwiazd :*
OdpowiedzUsuńTakie małe szczegóły, ale jakie wyjątkowe. Masz oko :D
OdpowiedzUsuńNie wiedziałam że robisz takie piękne zdjęcia podobają mi się bardzo. :)Wiola
OdpowiedzUsuń