czwartek, 16 sierpnia 2012

Tęcza w słoiku...









8 komentarzy:

  1. Piękne zdjęcia. Ujęcia, kolory. Ta głębia. Coś cudownego. Starałam się wybrać jedno, które mi się najbardziej podoba, ale nie dałam rady. Wszystkie są wyjątkowe i naprawdę piękne. Ujęły mnie, naprawdę. <3

    OdpowiedzUsuń
  2. zdjęcie nr 4 i 6 bardzo ciekawe :D
    Zosik .

    OdpowiedzUsuń
  3. Każde z tych zdjęć jest bardzo dobre:)
    Na 1 utworzył się ładny bokeh.
    2, 3 i 4 są interesujące ze względu na kadr.
    5, 6 i 7 mają odpowiednią ostrość. ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Niby nic. Niby normalny obraz przyrody, jednak pod Twoją postacią podoba mi się najbardziej! ;)

    Buziaczki ;*

    OdpowiedzUsuń
  5. Pierwsze i trzecie moje ulubione nie właściwie każde twoje ujęcie kocham.
    Masz wielki talent ♥.♥
    Jullcia

    OdpowiedzUsuń
  6. tutaj najbardziej podoba mi sie ostatnie :) fajny moment uchwyciłaś :* poprosze zdjęcie tęczy i nieba w czasie burzy oraz pełne gwiazd :*

    OdpowiedzUsuń
  7. Takie małe szczegóły, ale jakie wyjątkowe. Masz oko :D

    OdpowiedzUsuń
  8. Nie wiedziałam że robisz takie piękne zdjęcia podobają mi się bardzo. :)Wiola

    OdpowiedzUsuń