czwartek, 16 sierpnia 2012

Zmęczone słowa


Godzina pusta.
Głucha, czcza.
Dno wszystkich innych godzin.

Nikomu nie jest dobrze o czwartej nad ranem.
Jeśli mrówkom jest dobrze o czwartej nad ranem
- pogratulujmy mrówkom. I niech przyjdzie piąta,
o ile mamy dalej żyć.







15 komentarzy:

  1. Ja pitole!!!!!!!!!!!!!! To jest po prostu cudowne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. kolejne zdjęcie, które nosi numer 4 mi się podoba najbardziej! :)
    Zdjęcia wyszły świetnie, klimatycznie, śmietankowo i wgl miodzio! <3
    Babka Zofia .

    OdpowiedzUsuń
  3. Pozytywne zaskoczenie!

    OdpowiedzUsuń
  4. Drugie zdjęcie jakoś najbardziej mnie urzekło... Wczułam się w klimat, totalnie, I ta głębia w oczach dziewczyny na ostatnim zdjęciu - fenomenalne!
    Kompaktowa

    OdpowiedzUsuń
  5. Pani fotograf ma wielki talent. ;*
    Po prostu pięknie :D
    Karinkton

    OdpowiedzUsuń
  6. Widzę bardzo udaną sesję ;)
    4 mnie zachwyciło najbardziej. :)
    Am.

    OdpowiedzUsuń
  7. Zaczarowały mnie te zdjęcia. :)
    Widać, że są one robione z pasją :*

    OdpowiedzUsuń
  8. Ciągle mnie zaskakujesz !!! oczywiście bardzo pozytywnie;)

    OdpowiedzUsuń
  9. Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze! :)

    OdpowiedzUsuń
  10. Świetne zdjęcia. Masz talent! Brawo! ;*

    Pozdrawiam! ;*

    OdpowiedzUsuń
  11. Zosia jest szczęściarą! Ma najwspanialszą przyjaciółkę, która robi jej wspaniałe zdjęcia! ;))

    OdpowiedzUsuń
  12. Gratuluję, profesjonalne zdjęcia!
    Naprawdę są świetne.

    Pozdrawiam Marlena (;

    OdpowiedzUsuń
  13. Megaaaaaaaaaa.; )

    OdpowiedzUsuń
  14. no no Justi mowiłaś ze z ciebie nie jest modelka tylko model powiem Ci ze jesteś modelka fotograf brawo bardzo udane i śliczne zdjecia;) Rudy ;P

    OdpowiedzUsuń
  15. no dziewczyny bardzo ładnie :) gratuluje Moni talentu :* a Justyna jest bardzo fotogeniczna :)

    OdpowiedzUsuń