Ja pitole!!!!!!!!!!!!!! To jest po prostu cudowne :)
kolejne zdjęcie, które nosi numer 4 mi się podoba najbardziej! :)Zdjęcia wyszły świetnie, klimatycznie, śmietankowo i wgl miodzio! <3Babka Zofia .
Pozytywne zaskoczenie!
Drugie zdjęcie jakoś najbardziej mnie urzekło... Wczułam się w klimat, totalnie, I ta głębia w oczach dziewczyny na ostatnim zdjęciu - fenomenalne! Kompaktowa
Pani fotograf ma wielki talent. ;*Po prostu pięknie :DKarinkton
Widzę bardzo udaną sesję ;)4 mnie zachwyciło najbardziej. :)Am.
Zaczarowały mnie te zdjęcia. :)Widać, że są one robione z pasją :*
Ciągle mnie zaskakujesz !!! oczywiście bardzo pozytywnie;)
Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze! :)
Świetne zdjęcia. Masz talent! Brawo! ;*Pozdrawiam! ;*
Zosia jest szczęściarą! Ma najwspanialszą przyjaciółkę, która robi jej wspaniałe zdjęcia! ;))
Gratuluję, profesjonalne zdjęcia!Naprawdę są świetne.Pozdrawiam Marlena (;
Megaaaaaaaaaa.; )
no no Justi mowiłaś ze z ciebie nie jest modelka tylko model powiem Ci ze jesteś modelka fotograf brawo bardzo udane i śliczne zdjecia;) Rudy ;P
no dziewczyny bardzo ładnie :) gratuluje Moni talentu :* a Justyna jest bardzo fotogeniczna :)
Ja pitole!!!!!!!!!!!!!! To jest po prostu cudowne :)
OdpowiedzUsuńkolejne zdjęcie, które nosi numer 4 mi się podoba najbardziej! :)
OdpowiedzUsuńZdjęcia wyszły świetnie, klimatycznie, śmietankowo i wgl miodzio! <3
Babka Zofia .
Pozytywne zaskoczenie!
OdpowiedzUsuńDrugie zdjęcie jakoś najbardziej mnie urzekło... Wczułam się w klimat, totalnie, I ta głębia w oczach dziewczyny na ostatnim zdjęciu - fenomenalne!
OdpowiedzUsuńKompaktowa
Pani fotograf ma wielki talent. ;*
OdpowiedzUsuńPo prostu pięknie :D
Karinkton
Widzę bardzo udaną sesję ;)
OdpowiedzUsuń4 mnie zachwyciło najbardziej. :)
Am.
Zaczarowały mnie te zdjęcia. :)
OdpowiedzUsuńWidać, że są one robione z pasją :*
Ciągle mnie zaskakujesz !!! oczywiście bardzo pozytywnie;)
OdpowiedzUsuńBardzo dziękuję za wszystkie komentarze! :)
OdpowiedzUsuńŚwietne zdjęcia. Masz talent! Brawo! ;*
OdpowiedzUsuńPozdrawiam! ;*
Zosia jest szczęściarą! Ma najwspanialszą przyjaciółkę, która robi jej wspaniałe zdjęcia! ;))
OdpowiedzUsuńGratuluję, profesjonalne zdjęcia!
OdpowiedzUsuńNaprawdę są świetne.
Pozdrawiam Marlena (;
Megaaaaaaaaaa.; )
OdpowiedzUsuńno no Justi mowiłaś ze z ciebie nie jest modelka tylko model powiem Ci ze jesteś modelka fotograf brawo bardzo udane i śliczne zdjecia;) Rudy ;P
OdpowiedzUsuńno dziewczyny bardzo ładnie :) gratuluje Moni talentu :* a Justyna jest bardzo fotogeniczna :)
OdpowiedzUsuń